Entry Thumbnail

Bioni ROOF: ochranný strešný náter

Ochranný strešný náter Bioni ROOF vyrábaný na báze nanotechnológie poskytuje maximálnu ochranu pred poveternostnými vplyvmi, riasami a machom. Odráža až 90 % slnečného žiarenia Silne odpudzuje vodu a pritom zostáva priedušný pre vodné pary. Ošetrený povrch je hladký, špina preto nemá schopnosť sa na povrchu strechy udržať.

Entry Thumbnail

Bioni Perform: ochranná fasádna farba

Multifunkčná fasádna farba založená na nanotechnológii s vynikajúcimi vlastnosťami regulujúcimi vlhkosť a teplo. Bioni Perform poskytuje maximálnu a trvanlivú ochranu budov ako pred nadbytočným prenikaním tepla, tak pred riasami, machmi a plesňami.

Entry Thumbnail

Bioni Systém – protiplesňový náter

Bioni Systém je dvojzložkový protiplesňový náter, ktorý sa aplikuje priamo na plesňami napadnuté miesta bez nutnosti pleseň pred tým očisťovať alebo penetrovať. Tento protiplesňový náter neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé prostriedky na ničenie mikroorganizmov (biocídy, fungicídy).

Entry Thumbnail

Bioni Nature: farba proti plesni i pre alergikov

Farba proti plesni Bioni Nature je vhodná pre použitie do priestorov, kde sa vyžaduje zdravá klíma a kvalita ovzdušia, ako napr. obývacie izby, detské izby, spálne či už v domácnosti, škôlkach, školách alebo v ubytovacích zariadeniach. Je veľmi vhodná pre alergikov. Navyše je vysoko odporúčaná do priestorov kde sa vyskytuje […]