Bioni Systém je dvojzložkový protiplesňový náter, ktorý sa aplikuje priamo na plesňami napadnuté miesta bez nutnosti pleseň pred tým očisťovať alebo penetrovať. Tento protiplesňový náter neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé prostriedky na ničenie mikroorganizmov (biocídy, fungicídy).

Bioni Systém –  protiplesňový náter bez zdraviu škodlivých účinkov

Odporúčané použitie: – Bioni Systém je ideálny pre domácnosti, či firmy alebo prevádzkovateľov takých zariadení, kde je vysoký výskyt vlhkosti, napríklad pekárne, kuchyne, vývarovne, práčovne, kúpele alebo wellness centrá, alebo v domácnosti na miesta, kde je zvýšený výskyt vlhkosti a malý príliv vzduchu, ako napr. stena za vstavanou skriňou alebo za nábytkom. Podmienkou aplikácie je stabilná omietka.

Tento náterový systém je vhodný do mimoriadne vlhkých prostredí a na miesta, ktoré sú silno a často napadnuté plesňami. Významnou výhodou je, že náter sa aplikuje priamo na miesta napadnuté plesňou alebo baktériami a môže sa aplikovať priamo v priestore s pravidelným výskytom vlhkosti.

Najmenšie balenie dvojzložkového Bioni Systému proti plesniam pozostáva zo 6 kg (prvá zložka, ktorá sa aplikuje priamo na plesnivé miesta ) a 5 litrov ( druhá zložka, finálna farba, ktorá sa môže aplikovať aj na ostatné miesta, kde sa pleseň zatiaľ nevyskytla, ale je predpoklad jej vzniku.

Prvá zložka sa aplikuje len na plesňami postihnuté miesto. Jej 6 kg balenie vystačí na max. 10 m² plesnivého povrchu a druhá zložka 5 litrov vystačí až na 15 m². Môže sa použiť aj na ostatné plochy ako prevencia proti vzniku plesne.

Kúpiť v e-shope: online-shopping-icon-pnggrateful-desert-herb-shoppe-ecomarket-mdbsx2st

Odporúčania

V prípade, ak máte pleseň na ploche väčšej ako 10 m² kontaktujte nás za účelom konzultácie a výberu najvhodnejšej varianty, prípadne odporúčaní, ako protiplesňový náter aplikovať.

7 – 10 m², resp. 15m²  pri balení 6 kg + 5 lit. Cena dvojzložkového Bioni Systému je 218,- s DPH.

protiplesňový náter

info@nanotrade.sk

0903 425 584