Obzvlášť citlivá je otázka baktérií a plesní tam, kde je pravidelne vysoká koncentrácia ľudí v jednom priestore alebo tam, kde sa spracováva, vyrába alebo skladuje jedlo, nápoje  a pod. Tu musia byť nároky na hygienu naozaj vysoké ale len ťažko sa darí ich udržiavať. Riešenia, ktoré ponúkajú naše produkty robia túto úlohu zvládnuteľnou vzhľadom na jednoduchosť aplikácia a trvalosť ich účinku.

V sekcii PRE PROFESIONÁLOV nájdete riešenia pre tri skupiny zariadení:

  1. Nemocnice a zdravotnícke zariadenia
  2. Výroba a spracovanie jedla (školy, kuchyne, vývarovne, potravinársky výrobcovia, vinári, liehovary, mliekárne, pekárne a pod.
  3. Wellness a aquaparky

Najmä ťažko dostupné povrchy stien a stropov nebývajú do čistenia zahrnuté a tieto oblasti sú potom ideálne na rast mikroorganizmov vďaka vlhku, ktoré počas čistenia aj počas činnosti prevádzok vzniká. Výsledkom sú prestoje a časové straty spôsobené opakovanými údržbovými opatreniami. Rekonštrukčné práce na stenách sa často na dlhú dobu odkladajú, aby sa zabránilo prestojom v drahej výrobe.

 Na posúdenie vážnosti problému (v akom štádiu je pleseň na stene, aký prostriedok použiť a ako postupovať sme vám pripravili malú pomôcku: http://www.protiplesniam.sk/odstranenie-plesne-na-stenach-ako-postupovat/

 

Pre profesionálne riešenia sú určené predovšetkým produkty Bioni Hygienic, Bioni Systém a SteriSolan. K ich vlastnostiam a odporúčaniam pre použitie pozrite jednotlivé sekcie uvedené vyššie (i v hlavnom menu)