Portfólio

Loading…
 • SteriSolan sprej: dezinfekčný prostriedok účinne odstráni plesne i baktérie

  SteriSolan je vysoko účinný dezinfekčný prostriedok proti plesniam obsahujúci peroxid vodíka a ióny striebra, ktorý efektívne zničí plesne i choroboplodné baktérie. 

 • Bioni Nature: farba proti plesni i pre alergikov

  Farba proti plesni Bioni Nature je vhodná pre použitie do priestorov, kde sa vyžaduje zdravá klíma a kvalita ovzdušia, ako napr. obývacie izby, detské izby, spálne či už v domácnosti, škôlkach, školách alebo v ubytovacích zariadeniach. Je veľmi vhodná pre alergikov. Navyše je vysoko odporúčaná do priestorov kde sa vyskytuje pleseň alebo miestnosti s vysokou […]

 • Bioni Systém – protiplesňový náter

  Bioni Systém je dvojzložkový protiplesňový náter, ktorý sa aplikuje priamo na plesňami napadnuté miesta bez nutnosti pleseň pred tým očisťovať alebo penetrovať. Tento protiplesňový náter neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé prostriedky na ničenie mikroorganizmov (biocídy, fungicídy).

 • Bioni Comfort: interiérová farba

  Interiérová farba Bioni Comfort je schopná vďaka svojmu zloženiu zabezpečiť, aby teplo v miestnosti a na jeho povrchu bolo rovnomerne rozložené.

 • Bioni Hygienic: hygienická interiérová farba

  Bioni Hygienic je multifunkčná hygienická interiérová farba na báze nanotechnológie zvlášť vhodná do priestorov s vysokými hygienickými požiadavkami. Je mimoriadne odolná voči baktériám a ich zárodkom ako aj voči plesniam.

 • Sterisolan: dezinfekčný prostriedok proti mikroorganizmom

  Sterisolan je špeciálny tekutý dezinfekčný prostriedok na účinnú a ekologicky neškodlivú ochranu povrchov vystavených mikrobiologickým vplyvom. Je vysoko účinný proti plesniam, baktériám, vírusom a kvasinkám, ako aj proti riasam a machu.

 • Bioni Perform: ochranná fasádna farba

  Multifunkčná fasádna farba založená na nanotechnológii s vynikajúcimi vlastnosťami regulujúcimi vlhkosť a teplo. Bioni Perform poskytuje maximálnu a trvanlivú ochranu budov ako pred nadbytočným prenikaním tepla, tak pred riasami, machmi a plesňami.

 • Bioni Grip: penetračný náter pre absorbčné povrchy

  Bioni Grip: špeciálny penetračný náter bez rozpúšťadiel, vhodný pre interiér aj exteriér. Vyznačuje sa vynikajúcou úrovňou penetrácie a vynikajúcimi lepiacimi vlastnosťami.

 • Bioni ROOF: ochranný strešný náter

  Ochranný strešný náter Bioni ROOF vyrábaný na báze nanotechnológie poskytuje maximálnu ochranu pred poveternostnými vplyvmi, riasami a machom. Odráža až 90 % slnečného žiarenia Silne odpudzuje vodu a pritom zostáva priedušný pre vodné pary. Ošetrený povrch je hladký, špina preto nemá schopnosť sa na povrchu strechy udržať.