Poznáte to, kýchanie, smrkanie celý deň, aspoň doma by ste chceli mať od toho pokoj. Môžu vám v tom pomôcť farby pre alergikov?

Nemecká spoločnosť Bioni CS GmbH prišla na európsky a americký trh s novým radom interiérových farieb zvlášť vhodných pre alergikov.

Sú to prvotriedne farby na báze čistého akrylátu s obsahom nanočastíc striebra, ktoré dokážu prečisťovať vzduch v miestnosti. Tieto farby neobsahujú rozpúšťadlá, ani fungicídy a nijako nezaťažia životné prostredie, ani priestor kde sú použité.

Práve naopak, sú veľmi šetrné k zdraviu človeka a k životnému prostrediu ako takému. Celkovo zlepšia dýchateľnosť priestoru. Je veľmi vhodné ich použiť do miestností, kde spíme alebo trávime veľa času, teda do spálni a detských izieb. Bude sa vám citeľne lepšie dýchať a v týchto izbách budete mať čistejší a lepší vzduch.

Bioni Nature je prvotriedna farba pre alergikov, neobsahuje rozpúšťadlá ani fungicídy. Má optimálne zloženie regulujúce vlhko a pozitívne ovplyvňuje mikroklímu na povrchu steny v neprospech mikroorganizmov, dlhodobo znemožňuje usadzovaniu plesní a baktérií a zabezpečuje tak preventívnu, mimoriadne dlhodobú ochranu pred napádaním plesňami alebo baktériami.

Je preto veľmi vhodná do priestorov, ktoré sú alebo môžu byť ohrozované vlhkosťou a plesňami, ako aj v miestach, kde sa dlhodobo zdržiavajú alergici a deti.

 

protiplesňový náter

Bioni Nature, protiplesňový náter